Wydarzenia

Gosztonyi: Mogliśmy wygrać wyżej

2016-04-24 12:00:00
1
- Mogliśmy wygrać wyżej, ale przy stanie 2:0 nie umieliśmy strzelić jeszcze jednego gola. Myślę, że później bramki posypałyby się dla nas – mówi Andras Gosztonyi.
Węgier znów dostał szansę od trenera Rumaka i w meczu z Podbeskidziem zagrał 10 minut. Andras wraca do składu po kontuzji mięśnia czworogłowego. - Czuję się zdrowy i chcę grać – mówi – Zacząłem trenować z zespołem dwa tygodnie temu i dziś jestem przygotowany do gry na 90 procent. Ostatnio zagrałem trzy minuty, ale dziś już byłem dłużej na boisku. Krok po kroku. Może w następnym meczu zagram jeszcze więcej? Tego nie wiem, ale mam taką nadzieję!

Gosztonyi nie do końca jest zadowolony z wyniku. - W meczu z Podbeskidziem miałem prawie 15 minut, żeby pokazać się trenerowi i bardzo się starałem. Oddałem jeden strzał na bramkę, mógł z tego paść gol, ale źle ułożyłem stopę… – analizuje Andras. – Ważniejsze są punkty. Mogliśmy wygrać wyżej, ale przy stanie 2:0 nie umieliśmy strzelić jeszcze jednego gola. Myślę, że później posypałyby się bramki dla nas. Skończyło so 2:1 i szanujemy ten wynik.
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również