Wydarzenia

Grajciar: Każdy jest wkurzony

2016-03-21 17:00:00
1
- Po meczu z Ruchem każdy w drużynie jest wkurzony. Jesteśmy bardzo niezadowoleni z tylko jednego punktu, ale by zdobywać więcej, potrzebujemy goli - mówi Peter Grajciar, pomocnik Śląska.
Słowacki pomocnik potwierdził pomeczowe słowa trenera Mariusza Rumaka. - Rzeczywiście, atmosfera w szatni po spotkaniu była, jakbyśmy przegrali. Bardzo potrzebowaliśmy zwycięstwa, żeby trochę zbliżyć się w tabeli do naszych przeciwników. Każdy był... wkurzony, choć na usta cisną się jeszcze mocniejsze słowa. Byliśmy bardzo niezadowoleni z tylko jednego zdobytego punktu - mówi Grajciar.

Jak na razie nowy sztab szkoleniowy nie daje Słowakowi wielu szans na grę, ale on nie narzeka na sytuację podczas treningów. - Zajęcia z nowym sztabem podobają mi się z tego względu, że mamy więcej zajęć typowo piłkarskich, pracy z piłką, a także sporo taktyki - analizuje Peter.

Pomocnik zwraca uwagę na słabą skuteczność wrocławskiego zespołu. - Bardzo brakuje nam bramki. Gole oznaczają zwycięstwa, a w ostatnich spotkaniach tylko przeciwko Koronie strzelaliśmy. To za mało. Na pewno musimy nad tym pracować, bo przed nami dwa bardzo ciężkie mecze. Wydaje mi się, że dobrze zrobi nam ta przerwa, którą teraz mamy. Jest trochę czasu, by w spokoju popracować z nowym sztabem i poprawić grę - kończy Grajciar.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również