Wydarzenia

Gramy dobrze, brakuje skuteczności

2017-03-05 10:00:00
- Musimy się mocniej koncentrować na ostatnim elemencie, czyli wykończeniu - mówi przed niedzielnym meczem skrzydłowy WKS-u Robert Pich.
Robert Pich: Gramy dobrze, staramy się jak najdłużej posiadać piłkę i gdy się da, zdominować tym przeciwnika. W Chorzowie to nam się udało. Byliśmy lepsi, ale brakowało nam po prostu skuteczności. Musimy się mocniej koncentrować na ostatnim elemencie, czyli wykończeniu. Trzeba być zdecydowanym w podejmowaniu decyzji. Druga sprawa, że musimy częściej decydować się na strzały. 
 
Każdy mecz ma swoją historię. To że gramy z Jagiellonią, to nie znaczy, że mamy się jej bać, bo jest wysoko w tabeli. Boisko pokaże, kto będzie lepiej przygotowany do tego spotkania. Jaga to na pewno lepsza drużyna od Chorzowskiego Ruchu. Dodatkowo grają u siebie, więc mają podwójną motywację. My też jednak chcemy zwycięstwa i spodziewam się ciekawego widowiska. Każdy inny wynik będzie dla nas niedosytem. Dla nas będzie to trochę inny mecz. Z Ruchem musieliśmy grać atak pozycyjny, teraz będzie inaczej, wydaje mi się, że szans będziemy szukać w kontratakach.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również