Wydarzenia

Grodzicki i Hanzel po remisie ze Śląskiem

2016-03-19 20:45:00
Były gracz WKS-u Rafał Grodzicki, a także Łukasz Hanzel, skomentowali bezbramkowy remis we Wrocławiu ze Śląskiem.
Rafał Grodzicki: Dla jednej i drugiej drużyny podział punktów nie jest wystarczający. Oba zespoły miały swoje szanse na bramki, więc z remisu nikt nie jest zadowolony. Z mojej perspektywy byliśmy odrobinę lepsi, może z wyjątkiem kilku fragmentów w pierwszej połowie, gdy traciliśmy wiarę w zwycięstwo. Po zmianie stron już uspokoiliśmy grę, ale nie udało się wywalczyć kompletu punktów.
 
Dobrze było wrócić do Wrocławia, ale w pełni cieszyłbym się po zwycięstwie. Ten jeden punkt jednak może być ważny w kontekście wywalczenie pierwszej ósemki. Coraz mniej nam brakuje i jeśli w każdym spotkaniu będziemy punktować, to na pewno tam się znajdziemy.

Łukasz Hanzel: Z perspektywy boiska wydaje mi się, że byliśmy bliżej wygranej. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale po przerwie już stłamsiliśmy Śląsk. Szkoda tylko, że nic nie wpadło, bo mieliśmy ku temu okazje. Po zwycięstwie bylibyśmy bardzo blisko pierwszej ósemki, a tak dalej musimy o nią walczyć. Nie załamujemy jednak rąk. Ten punkt trzeba szanować, a następny mecz gramy u siebie i mam nadzieję, że wtedy zapewnimy sobie grupę mistrzowskiej.
Autor: Michał Krzyminski, Tomasz Szozda

Zobacz również