Wydarzenia

Grudniowy numer "Wokół Śląska"

2019-12-25 17:30:00
Do sprzedaży trafił kolejny w tym sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u! To ostatnie wydanie w tym roku przed zimową przerwą!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.
 
Okładka grudniowego numeru sezonu 2019/20:W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Israelem Puerto, hiszpańskim stoperem, który szybko zaaklimatyzował się we Wrocławiu. Obrońca opowiada o grze w Sevilii, przyjaźni z Jose Antonio Reyesem, trenowaniu pod okiem znanych szkoleniowców i powodach decyzji o przeprowadzce do Polski. W grudniowym wydaniu na czytelników czeka również materiał o blindfootbalistach Śląska - świeżo upieczonych klubowych mistrzach świata - ciekawy artykuł na temat młodych piłkarzy z Akademii Śląska Wrocław, którzy dostają powołania do juniorskich reprezentacji Polski, podsumowanie mijającego roku miesiąc po miesiącu oraz tradycyjne teksty historyczne. W cyklu "Śląsk w Europie" czytamy o bojach WKS-u w Pucharze UEFA sezonu 1978/79 i słynnych starciach z Borussią Mönchengladbach, czołową wówczas drużyną Starego Kontynentu, a w drugim historyczny materiale przybliżamy sylwetkę Józefa Kurzei - ulubieńca wrocławskiej publiczności początku lat 70. Nie zabraknie oczywiście głosu kibiców, którzy opisują swoją podróż do Grodna, w celu niesienia pomocy polskim rodzinom. Do tego przybliżymy nieco zaangażowanie klubu w inne społeczne projekty. Swoje krótkie i celne felietony do najnowszego numeru napisali z kolei Michał Zachodny i Jan Mikoś, podsumowując jesień w wykonaniu wrocławskiej jedenastki. Tradycyjnie na czytelników czekają informacje o najbliższych przeciwnikach, ciekawostki, dwa plakaty, łamigłówki oraz konkursy (do wygrania gra FIFA 20 oraz szalik WKS-u). W skrócie - dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To czwarty numer "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Do nabycia FanShopie #Oporowska oraz na Stadionie Wrocław podczas niedzielnego meczu z Legią. Od środy także w pozostałych punktach.
Przedstawia je poniższa mapa:Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- FanShop #Oporowska
- Fanshop #NaStadionie, przy wejściu na Stadion Wrocław od ul. Królewieckiej
- mecze Śląska na Stadionie Wrocław
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również