Wydarzenia

Grupa POS-BET oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław

2019-12-10 13:00:00
Grupa POS-BET, firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych, została nowym sponsorem Śląska Wrocław. Umowa o współpracy obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu, a na jej podstawie logotyp Grupy POS-BET pojawi się na tylnej części spodenek pierwszego zespołu WKS-u.
- Dołączenie do grona najbliższych partnerów biznesowych Śląska kolejnej firmy z regionu pokazuje, że dla przedsiębiorstw z Wrocławia i okolic stajemy się coraz wartościowszą platformą komunikacji marketingowej. W przypadku Grupy POS-BET ważne jest także to, że decyzję o podpisaniu umowy sponsorskiej poprzedziła nasza kilkumiesięczna współpraca, ale w o wiele mniejszej skali. Cieszę się, że przez ten czas nasz nowy sponsor dostrzegł wymierne korzyści, jakie niesie partnerstwo ze Śląskiem Wrocław i postanowił je zacieśnić - mówi prezes WKS-u Piotr Waśniewski.

Na mocy porozumienia logotyp Grupy POS-Bet pojawi się na tylnej części spodenek pierwszego zespołu Śląska. Firma reklamowana będzie także podczas meczów WKS-u na Stadionie Wrocław oraz za pośrednictwem materiałów promocyjnych klubu.- Jestem dumny, że Grupa POS-BET została sponsorem takiego klubu jak Śląsk Wrocław. Jako firma z regionu od lat wspieramy inicjatywy sportowe ważne dla lokalnych społeczności. Sponsorowanie klubu z Ekstraklasy jest otwarciem nowego rozdziału w historii firmy. Wierzę, że współpraca ta nie tylko przyniesie wymierne korzyści Grupie POS-BET, ale także – nawiązując do naszej podstawowej działalności – stanie się fundamentem pod przyszłe sukcesy klubu - zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Grupa POS-BET to firma z branży budownictwa ogólnobudowlanego, specjalizująca się w wykonywaniu konstrukcji betonowych, w szczególności hal przemysłowych oraz zaawansowanych systemów posadzkowych. Firma świadczy także usługi, mające zastosowanie we wszystkich typach obiektów przemysłowych, m.in. wykonawstwo betonowych nawierzchni drogowych, płyt dennych, stropowych i nadbetonów, montaż zbrojenia, izolacji termicznej i przeciwwilgociowej. Powstała w 1998 roku w Trzebnicy. Na koncie ma szereg innowacyjnych projektów – Multimedialną Fontannę Pergola, wielopoziomowy parking podziemny na pl. Nowy Targ czy zaplecze techniczne Portu Lotniczego we Wrocławiu. Więcej informacji na temat nowego sponsora znaleźć można na stronie www.grupaposbet.pl.Po raz pierwszy logotyp Grupy POS-BET pojawi się na spodenkach Śląska podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa. Będzie to czwarty sponsor komercyjny - w tym trzeci z regionu - jaki w tym sezonie trafił na stroje pierwszej drużyny WKS-u.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również