Wydarzenia

Hyundai Nawrot na dłużej ze Śląskiem

2022-07-29 09:30:00
Oficjalny Partner Motoryzacyjny Śląska Wrocław – Hyundai Nawrot – przedłużył umowę z wrocławskim klubem na sezon 2022/2023.

Hyundai Nawrot otrzymał prestiżowy tytuł Dealera Roku 2021, który przyznawany jest przez Hyundai Motor Poland. Oficjalny Partner Motoryzacyjny Śląska jest obecny na każdym meczu WKS-u na Tarczyński Arena Wrocław, zapewniając m.in. atrakcje w Strefie VIP. Logo firmy eksponowane jest także na bandach reklamowych, materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej WKS-u. Wrocławski dealer wspiera również akademię Śląska Wrocław, a jego logo pojawia się na strojach meczowych wszystkich młodzieżowych drużyn zielono-biało-czerwonych.

 


- Chcemy być stabilnym partnerem dla Śląska Wrocław i cieszymy się, że już od wielu lat nasza współpraca układa się tak dobrze. Zależy nam, aby wspierać sport na lokalnym rynku i wierzymy, że nasze samochody nadal będą dobrze służyć przedstawicielom wrocławskiego klubu - mówi Ken Nawrot, prezes firmy.


Firma Nawrot już od ponad 25 lat zapewnia największą dostępność produktową oraz szeroki wachlarz usług i doradztwo – wszystko realizowane w jednym miejscu. Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ul. Wrocławskiej 33B w Długołęce. W portfolio firmy Nawrot znajdziemy takie marki jak Hyundai, Renault oraz Dacia.

 

Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek, Kamil Lizak

Zobacz również