Wydarzenia

I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe

2019-01-03 19:00:00
Śląsk Wrocław i ForBET zapraszają kibiców WKS-u do udziału w turnieju piłkarzyków barowych. Impreza 18 stycznia w Winners Sport Bar, oficjalnym pubie Śląska, przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36 we Wrocławiu. Szykuje się świetny #TurniejWKS!
Zapowiadają się wielkie emocje w oficjalnym pubie Śląska Wrocław przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 36, tuż przy wrocławskim rynku. Wraz z firmą ForBET zapraszamy na I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe. Dla wszystkich uczestników organizatorzy - ForBET Zakłady Bukmacherskie i Śląsk Wrocław - przygotowali atrakcyjne nagrody, a najlepszy duet oprócz klubowych i firmowych gadżetów, otrzyma także możliwość zwiedzenia siedziby klubu przy ulicy Oporowskiej, której zwieńczeniem będzie spotkanie z ulubionym piłkarzem WKS-u.
 
Poza sportowymi emocjami czeką również inne atrakcje - promocje na barze, możliwość gry z zawodnikami Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej, w szeregach których nie brakuje wielokrotnych mistrzów Polski, a nawet mistrzów świata oraz spotkanie z legendami Śląska Wrocław. Nie tylko tego piłkarskiego...
 
W turnieju może wziąć udział każdy sympatyk Trójkolorowych, bez względu na miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat. Na zgłoszenia czekamy do 16 stycznia do godziny 20:00 pod adresem marketing@iforbet.pl. W tytule maila prosimy o zwrot „Mistrzostwa w Piłkarzyki”, a w treści o podanie imion i nazwisk uczestników turnieju (zgłaszamy się parami), miejscowości, z której pochodzą oraz kontaktu mailowego i telefonicznego.
 
Turniej rozpocznie się w piątek, 18 stycznia, o godz. 19:30. Zbiórka zawodników i rozlosowanie pierwszej rundy rywalizacji przewidziano na godz 19. Widzimy się w Winners Sport Pub! Zachęcamy do przyjścia w barwach Śląska, nie tylko czestników turnieju. Niech to będzie wieczór wszystkich fanów Trójkolorowych. Przyjdź i pokaż, że #ToJestTwójKlub.


Co? I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe, #TurniejWKS
Gdzie? Winners Sport Bar, Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Kiedy? Piątek, 18 stycznia, godz. 19
Jak się zgłosić? Na adres mailowy marketing@iforbet.pl
Gdzie szukać informacji? W wydarzeniu na Facebooku

Do zobaczenia!Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również