Wydarzenia

Informacja w sprawie parkingów na meczu z Legią

2019-12-04 17:00:00
W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych podczas niedzielnego spotkania z Legią wskazujemy, które parkingi w pobliżu Stadionu Wrocław będę dostępne dla kibiców. Zachęcamy jednocześnie do skorzystania z komunikacji miejskiej, w tym specjalnych, dodatkowych linii tramwajowych.

Ze względu na duże zainteresowanie niedzielnym spotkaniem, a także kwestie związane z organizacją przyjęcia licznej grupy kibiców gości, mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do miejsc parkingowych na Stadionie Wrocław. Parking od strony ul. Lotniczej nie będzie tego dnia czynny, dlatego rekomendujemy pozostawienie samochodu na parkingu pod AOW od ul. Szczecińskiej.

Ponadto informujemy, że na parking wielopoziomowy można będzie wjechać wyłącznie z zakupionym wcześniej biletem na mecz. Do dyspozycji kibiców będą również parkingi przy ul. Królewieckiej oraz pod AOW od ul. Maślickiej.


Zachęcamy do przyjazdu na spotkanie WKS-u komunikacją miejską. Uruchomione zostaną specjalne linie tramwajowe, które pomogą w dotarciu na stadion oraz powrocie do domu. Więcej informacji TUTAJ.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również