Wydarzenia

Informacje ws. zwrotu za karnety

2020-07-21 09:30:00
Karnetowicze Śląska Wrocław na trzy sposoby mogą otrzymać rekompensatę za mecze z Rakowem i ŁKS-em, rozegrane wiosną bez udziału publiczności.
Spotkania z Rakowem Częstochowa (27 kolejka, 29.05.2020) i ŁKS-em (30. kolejka, 14.06.2020), podobnie jak wszystkie mecze kolejek 27-30 w całej PKO Ekstraklasie, zostały rozegrane bez udziału kibiców ze względu na zagrożenie epidemiczne. Posiadacze karnetów, którzy z tego względu nie mogli uczestniczyć w ww meczach, mogą otrzymać rekompensatę. Do wyboru mają trzy rodzaje zwrotu:
 
1. Zwrot gotówki z karnetu
  - wysokość zwrotu gotówki lub rabatu to w przypadku karnetów całosezonowych 2/19 wartości karnetu, w przypadku karnetów wiosennych 2/9 ich wartości
  -  zwroty można uzyskać po zgłoszeniu się na mailowo na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz 
numeru konta do przelewu
 
2. Voucher na mecze przyszłego sezonu
  - voucher można otrzymać wysyłając maila na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL)
 
3. Rabat przy zakupie karnetu na przyszły sezon*
  -  rabat stanowi równowartość kwoty z punktu 1
  - dostępny tylko przy zakupie karnetu w kasach klubu przy ul. Oporowskiej

* - tylko w przypadku, gdy będzie możliwa sprzedaż stacjonarna

Dokładny termin startu sprzedaży karnetów na nowy sezon podamy w osobnym komunikacie.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również