Wydarzenia

IV liga: Zgodnie z planem [FOTO]

2018-11-18 19:00:00
Zespół trenera Jawnego pewnie wygrał u siebie z MKP Wołów 4:1, zapewniając sobie tym samym pozycję lidera IV ligi po rundzie jesiennej. Prezentujemy również galerię zdjęć.
W spotkaniu z 9. drużyną w tabeli w rezerwach Śląska zagrali również piłkarze z I zespołu. Kadrę wzmocnili między innymi Pałaszewski, Farshad, Łuczak i Pawelec. Mecz od początku toczył się pod dyktando Trójkolorowych, którzy wypracowali sobie dużą przewagę na boisku. 
 
Na pierwsze trafienie kibice czekali ponad kwadrans. Dokładnie w 17. mincuie Łuczak obsłużył dobrym podaniem Bartkowiaka, a ten otworzył wynik. 10 minut później Bartkowiak zrewanżował się i to on tym razem asystował przy golu Łuczaka. Po drodze na listę strzelców wpisał się również Farshad, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej Irańczyka. W ostatniej minucie pierwszej połowy jeszcze raz trafił Bartkowiak, który wykończył ładną akcję wrocławian. Asystą popisał się Farshad. 
 
Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Śląsk był w ciągłym ataku pozycyjnym, a rywale szukali swoich szans w kontratakach. W 66. minucie prowadzenie WKS-u na 4:0 podwyższył Młynarczyk, który zdecydował się na strzał z dystansu. Asystował mu Pawelec. Goście pod koniec meczu zdobyli bramkę honorową, wykorzystując rzut karny. 
 
Rezerwy Śląska zakończyły rundę jesienną z 14 wygranymi i jedną porażką. Depcze im po piętach Górnik Wałbrzych, który ma jeden punkt mniej. Tabela TUTAJ
 
Śląsk II Wrocław - MKP Wołów 4:1
Bramki: 2x Bartkowiak, Młynarczyk, Łuczak.

Śląsk: Wadach - Pawelec, Pałaszewski, Srnić (70' Sztylka), Łuczak, Bartkowiak, Farshad, Kucharczyk (45' Łazarowicz), Młynarczyk (70' Pasternak), Sobczak (70' Kierkiewicz), Caliński (70' Tabaka).

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również