Wydarzenia

Jakub Wrąbel odchodzi ze Śląska

2019-06-03 15:15:00
Z wrocławskim klubem żegna się Jakub Wrąbel. Wygasający z końcem czerwca kontrakt bramkarza nie zostanie przedłużony.
Jakub Wrąbel trafił do WKS-u w 2011 roku z Parasola Wrocław. To właśnie w barwach Śląska, w wieku niespełna 19 lat, zadebiutował w ekstraklasie. 
 
- Kubie bardzo zależy na dalszym rozwoju i regularnej grze. Uważał, że umożliwi mu to zmiana klubu, dlatego też podjęliśmy decyzję, aby nie przedłużać z nim wygasającej umowy – mówi Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.  
 
Bramkarz rozegrał łącznie dla Trójkolorowych 38 spotkań. Regularnie występował także w młodzieżowych reprezentacjach Polski. 
 
- Dziś zamykam bardzo ważny rozdział w moim życiu. Żegnam się ze Śląskiem Wrocław - klubem, który reprezentowałem od czasów juniorskich i w którym zadebiutowałem w ekstraklasie. To nie była łatwa decyzja. Jestem jednak ambitnym zawodnikiem, chcę podjąć nowe wyzwanie i wierzę, że obieram właściwy kierunek dla mojego rozwoju. Dziękuję moim trenerom, kolegom z zespołu, kibicom, a także wszystkim osobom, które miałem przyjemność poznać w tym okresie. Dzięki Wam zabieram stąd dobre wspomnienia – podkreśla Jakub Wrąbel.
 
Kuba, dziękujemy za wszystkie lata spędzone w Śląsku. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również