Wydarzenia

Jubileuszowa koszulka Śląska na sezon 2017/2018

2017-07-19 15:00:00
Nowe stroje meczowe Śląska Wrocław na sezon 2017/2018 to wyjątkowa forma uczczenia 70-lecia Klubu. W nadchodzących rozgrywkach piłkarze WKS-u zagrają w koszulkach ze specjalnym logo i oryginalną kolorystyką.
Pierwszy komplet strojów nie będzie jednolity, lecz składać się będzie z pionowych pasów: jasno i ciemno-zielonych. Prosty krój koszulek oraz wyjątkowe złote wykończenia nadadzą strojom niepowtarzalny charakter. Na prawej piersi znajdzie się logo Adidas.
 
Herb klubu, który w poprzednich sezonach widniał na lewej piersi zawodników, tym razem zostanie zastąpiony złotym logiem 70-lecia Śląska Wrocław. W logo wpisany będzie herb WKS-u, w wersji bez laurów, który był już wielokrotnie wykorzystywany w historii Klubu.

 
Wszelkie wstawki, wykończenia, napisy oraz nazwisko i numer na plecach wykonane będą w złotych barwach, które podkreślą jubileusz dumnej historii Śląska. Drugi komplet strojów będzie biały, na przedzie znajdzie się zielona, odwrócona krokiew, a na rękawach pojawią się złote wykończenia.
 
Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów, przez firmę Adidas – sponsora technicznego WKS-u. 

Koszulka, zaprezentowana 12 lipca, będzie do nabycia podczas prezentacji drużyny w cenie 199 złotych. Zamówienia w sklepie internetowym Klubu, pod adresem sklep.slaskwroclaw.pl, można składać od jutra. Od 13 lipca trykoty trafią także do sprzedaży na Wyspach Kibica – w CH Borek, Arkadach Wrocławskich oraz sklepie E. Leclerc przy ulicy Zakładowej.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również