Wydarzenia

Już 8 tysięcy osób śledzi naszego klubowego Twittera!

2015-05-11 12:00:00
Właśnie pokonaliśmy następną granicę w naszych klubowych mediach społecznościowych. Oficjalne konto Śląska Wrocław w serwisie Twitter śledzi już ponad 8 tysięcy fanów!
Nasze media społecznościowe rozwijają się z niebywałą percyzją! Minęły kolejne trzy miesiące i nasze konto w serwisie Twitter zyskało kolejny tysiąc śledzących je użytkowników. W maju zeszłego roku informowaliśmy o przekroczeniu liczby 4 tysięcy „followersów”, w sierpniu 5 tysięcy, w listopadzie 6, a w lutym 2015 już 7 tysięcy! Dziś miło nam donieść, że w tej chwili na "ćwierknięcia" Śląska Wrocław czeka już ponad 8 tysięcy użytkowników tego popularnego mikrobloga. To trzeci wynik wśród wszystkich klubów piłkarskich w Polsce, zaraz za Legią Warszawa i Lechem Poznań. 
 
 
 
Twitter pozwala nam na błyskawiczne zamieszczanie najświeższych informacji związanych z WKS-em. Cieszymy się, że ich jakość doceniają kibice Śląska i nie tylko. Stale rosnąca liczba zainteresowanych naszymi mediami społecznościowymi sprawia, że chcemy dokładać jeszcze większych starań do ich rozwoju. 
 
 
 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zainteresowanie!

 

Nie zapominajcie także, że poza twitterowym @SlaskWroclawPl jesteśmy również obecni na Facebooku oraz w serwisie YouTube.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również