Wydarzenia

Karnety na rundę wiosenną w sprzedaży

2022-02-27 08:20:00
Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną PKO Ekstraklasy! To najlepsza opcja dla kibiców, którzy chcą dopingować Śląsk z trybun Tarczyński Arena Wrocław.

Uwaga! Wszystkie karnety zakupione w rundzie jesiennej wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. W rundzie wiosennej obowiązuje nowy karnet. Dotychczasowi karnetowicze mają możliwość rezerwacji swoich miejsc do 14 lutego. Kupując za pomocą strony www, system automatycznie zaproponuje miejsce. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży. 

Kup karnet on-line!
Ceny karnetów
Osoby, które posiadały karnet w rundzie jesiennej zostają podzielone na dwie grupy:

- Karnet kontynuacja przysługuje osobom, które posiadały swój karnet również w rundzie jesiennej.

- Karnet kontynuacja+ dotyczy osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej, a także w sezonie 2020/21, w którym częśc spotkań odbyła się bez udziału publiczności.

Osoby, które kupują karnet po raz pierwszy wybierają opcję "Karnet Nowy"

Zmianie uległy progi wiekowe dla młodszych kibiców. Od tej pory darmowy karnet przysługuje dzieciom do ósmego roku życia. 

Karnety można nabyć również w stacjonarnych punktach sprzedaży: 

1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17.
2. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 12-17, w soboty w godz. 10-14 z wyłączeniem dnia meczowego.
3. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
4. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

Ważne zmiany

Wprowadzona zostaje wirtualna karta kibica kibica, która będzie dostępna dla:

- Osób nieposiadających karty plastikowej
- Osób chcących zrezygnować z karty plastikowej (w momencie wyrobienia karty wirtualnej, plastikowa traci ważność)
- Osób kupujących karnet w formie biletów, które trzeba było generować przed meczem. Wirtualna karta pozwala skorzystać z wygodnego kodu kreskowego, wyświetlanego na telefonie.

Wirtualną kartę można wyrobić przy zakupie karnetu, jeśli wybierzemy opcję dostarczenia "nowa karta", a następnie zaznaczymy opcję "wirtualna karta".

Wirtualnej karty nie powinno się drukować, ani robić zrzutu ekranu, ponieważ może to spowodować problem ze skanowaniem kodu na kołowrotkach.


W rundzie wiosennej obowiązywać będą również nowe ceny biletów na mecze Śląska Wrocław. Przedstawiają się one następująco: Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również