Wydarzenia

Karnety na sezon 2019/20 w sprzedaży! [AKTUALIZACJA]

2019-08-21 12:00:00
Kolejny sezon z ukochanym Śląskiem Wrocław! Pamiętaj, by zapewnić sobie obecność na wszystkich meczach, bo #KarnetToWięcej - bonusów, atrakcji, oszczędności i... więcej Śląska. Teraz karnety w niższej cenie!
Po meczu z Cracovią (17.08.2019) cena karnetów na mecze WKS-u spadła o 10% od tych podanych w poniższej tabeli. Po 5. kolejkach Śląsk jest niepokonanym liderem tabeli, a sprzedaż karnetów trwa już tylko do 1 września! Warto więc się pospieszyć i zapewnić sobie stałe miejsce na trybunach w sezonie 2019/20. Z pewnością będzie ciekawie!
Sprzedaż karnetów rusza w piątek, 14 czerwca o godz. 10:00. Już w pierwszym domowym meczu we Wrocławiu WKS zmierzy się z mistrzem Polski, Piastem Gliwice. Tylko w 2019 roku na Stadionie Wrocław Śląsk zagra jeszcze m.in. z Legią, Lechem, Cracovią czy Zagłębiem Lubin w derbach Dolnego Śląska.

 
W tym sezonie do zakupu karnetu nie jest konieczne posiadanie Karty Kibica. Przed meczem będzie można okazać go w jednej z trzech form: papierowego biletu, karty lub w wersji elektronicznej na ekranie smartphona.


Cennik karnetów na mecze Śląska na sezon 2019/2020:
 
Dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniego sezonu:Dla nowych karnetowiczów:Karnety sezonowe obejmują wszystkie mecze WKS-u na Stadionie Wrocław w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.

Dlaczego #KarnetToWięcej?

 
Po pierwsze - oszczędność!
 
 
Kibice, kupujący karnety, zaoszczędzą minimum 35% w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, a dodatkowo pierwsze rundy Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Wrocław obejrzą za darmo! Karnetowiczów nie obejmie także wyższa cena biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań - oba spotkania mają już bowiem na swoim karnecie. Dla kibiców przedłużających karnety ceny są jeszcze niższe, a ich miejsca z zeszłego sezonu są zarezerwowane do 22 lipca 2019!
 
Po drugie - wygoda!
 
Jeśli masz ulubione miejsce na Stadionie Wrocław, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję zajęcia tego miejsca na cały sezon lub rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce przed kasami - kupujesz raz, wygodnie i jesteś przygotowany na cały sezon.
 
Po trzecie - akcje promocyjne klubu!
 
Jako że karnetowicze to wyjątkowa grupa najbardziej zaangażowanych w życie klubu kibiców, w tym sezonie szykujemy dla nich wiele fantastycznych atrakcji. 
 
- Posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Część z Was z pewnością widziała już maile dotyczące transferów, które docierały do karnetowiczów przed oficjalnym ogłoszeniem nowego piłkarza Śląska.  A to jeszcze nie koniec! 
 
- Dla pierwszych piętnastu kibiców, którzy zdecydują się na kupno karnetu, przygotowaliśmy coś specjalnego - możliwość wzięcia udziału w sesji fotograficznej z całą drużyną Śląska Wrocław! Zasiądź między trenerem a kapitanem, poczuj się częścią zespołu i zdobądź niezapomnianą pamiątkę na całe życie.  
 
- Na meczach Śląska tylko dla karnetowiczów udostępnimy "Kanapę Kibica", czyli specjalne miejsca tuż obok ławki rezerwowych. Z takiej perspektywy mecz przeżywa się jeszcze mocniej!  
 
- Posiadacze karnetów będą mogli wziąć udział w specjalnie organizowanych spotkaniach z piłkarzami i trenerami Śląska.  
 
- Przewidziane są również zniżki oraz możliwość pierwszeństwa przy zakupach lub zapisach na wydarzenia, organizowane przez klub.  
 
- Szykujemy też inne niespodzianki, o których poinformujemy w późniejszym terminie. 
 

#KarnetToWięcej meczów, emocji, oszczędności, ale i unikatowych atrakcji oraz bonusów przygotowanych przez klub. Zdecydowanie warto być karnetowiczem Śląska Wrocław!

Dodatkowo karnetowicze całkowicie za darmo obejrzą rundę finałową!

Nie możesz przyjść na któryś z meczów ukochanej drużyny, a nie chcesz by Twój karnet się zmarnował? Nawet 4 razy w ciągu rundy możesz przepisać bilet na pojedynczy mecz na inną osobę!

Mapka Stadionu Wrocław:

 

Kibice mogą również kupować karnety wyłącznie na rundę jesienną, ważny do końca roku kalendarzowego 2019:


Dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniego sezonu:Dla nowych karnetowiczów:

 

UWAGA!
Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet bezpłatny (o tym więcej poniżej, w punkcie 7.)  Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.
 

Gdzie kupować karnety:

 
1. Karnety dostępne w kasach przy ul. Oporowskiej, przy ul. Królewieckiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w salonach Kolportera oraz we wszystkich innych punktach sprzedaży.
 
2. Listę wszystkich punktów sprzedaży można znaleźć  TUTAJ. (karnetów nie można kupować jedynie poprzez platformę eventim, na której dostępne są tylko bilety na pojedyncze mecze)
 
3. Karnety dostępne także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:
 
- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta,
- wejdź w zakładkę TWOJE BILETY i usuń rezerwację miejsca,
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić,
 

Ważne informacje!

 
1. Start sprzedaży w piątek (14.06.2019).   
 
2. Karnet Sezonowy obejmuje rundę zasadniczą, a także rundę finałową sezonu 2019/2020 oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.  
 
3. Osoby posiadające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2018/2019 mają zapewnioną rezerwację miejsca do 22 lipca do godz 9.  
 
4. Osoby mające karnety sezonowe z rozgrywek 2018/2019 dostaną dodatkowy rabat cenowy za przedłużenie karnetu nawet w wysokości 35%. 
 
5. Karnet można przepisać do 4 razy w trakcie rundy na osobę w tej samej grupie cenowej.  
 
6. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl i w serwisie przelewy24.pl.  
 
7. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić!  
 
8. Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce parkingowe na Parkingu Wielopoziomowym. Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.   
 
9. Sprzedaż biletów na pierwszy mecz nowego sezonu na Stadionie Wrocław (Piast) ruszy 17 lipca.

10. Ostatni dzień sprzedaży karnetów to 1 września 2019 roku.
 
Zapraszamy do zakupu i... widzimy się na meczach Śląsk Wrocław!
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również