Wydarzenia

Kolejna rodzina na „Kanapie Kibica”

2014-11-29 16:00:00
Tradycyjnie, przed meczem Śląska na Stadionie Wrocław, wyłoniliśmy karnetowicza, który obejrzy mecz WKS-u z „Kanapy Kibica”. Oto osoba, której dane będzie znaleźć się przy murawie w trakcie spotkania zielono-biało-czerwonych z Lechem Poznań.

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

 

W tym tygodniu szczęśliwcem, który trafi na naszą „Kanapę Kibica” został pan Grzegorz Lechowicz, który spotkanie będzie oglądał ze swoimi wnuczkami Samantą i Tomkiem. Serdecznie gratulujemy!

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał pierwszy mecz, na którym uruchomiliśmy naszą atrakcję, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu/relacji ze spotkania z Zawiszą Bydgoszcz. W trakcie tego spotkania „Kanapa Kibica” gościła Tomasza Klimasa, który spotkanie oglądał wspólnie ze swoim dzieckiem.

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również