Wydarzenia

Kolekcja świąteczna od Śląska Wrocław

2021-12-16 12:55:00
Poczuj świąteczny nastrój razem z nami! Wyjątkowy czas Bożego Narodzenia spędź w towarzystwie Śląska Wrocław i nowej, świątecznej kolekcji w sklepie WKS-u!
Po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Was serię produktów w bożonarodzeniowym stylu, ale nie zapominając o charakterze i barwach Śląska Wrocław. Do sprzedaży trafiły skarpetki, czapka, sweter, poduszka, szalik i kubek. Sprawdź sam!
Kolekcja świąteczna od Śląska Wrocław idealnie sprawdzi się w bożonarodzeniowym okresie w Waszych domach i jako część garderoby. Nie ma nic przyjemniejszego niż ubrać się w śląskowe skarpetki i sweter, zaparzyć sobie herbatę w śląskowym kubku i położyć się na śląskowej poduszce. A wszystko w świątecznym klimacie i ze specjalnym wzorem.Wszystkie produkty dostępne są on line na stronie sklep.slaskwroclaw.pl oraz FanShopach #NaStadionie (otwarty pon-pt 12-17, soboty 10-14) i Fanshopie #Oporowska (otwarty pon-pt 10-17, soboty 10-14). Nie zwlekaj, zobacz ofertę już dziś i wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich. Wesołych Śląsk!

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również