Wydarzenia

Kup bilet na mecz i sprawdź jak dojechać na stadion

2016-05-12 12:15:00
W sobotę, 14 maja ostatnia kolejka ekstraklasy sezonu 2015/16, w której Śląsk Wrocław zagra z Górnikiem Łęczna. Kup bilet i dopinguj swoją drużynę!
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16 . Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:
 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 
 
Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.
 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 
 
Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 
 
Sprzedaż biletów on-line na mecze Śląska stała się jeszcze łatwiejsza! Z jednego konta można nabyć nawet 10 wejściówek! 
 

Bilet uczniowski:

 
 
Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).
UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł! 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 

Sektor Rodzinny

 
 
Mecz z Górnikiem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 15 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. 
 
Spotkanie 37. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Górnikiem Łęczna odbędzie się w sobotę, 14 maja, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. Sprawdź, jak najłatwiej dojechać na mecz:


Sprawdź, jak wrócić:


, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również