Wydarzenia

Kup bilety na mecz z Wisłą Płock!

2019-05-11 08:01:00
Sezon 2018/19 wkracza w decydującą fazę! W sobotę, 11 maja, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław niezwykle ważne spotkanie - Śląsk vs. Wisła Płock. Musisz tam być, bo #ToJestTwójKlub!

Bilety

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2018/2019:Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.


Piknik z atrakcjami dla dzieci!


Podczas meczu z Wisłą Płock kibice Śląska mogą skorzystać z wielu atrakcji, które czekać będą na esplanadzie przy Sektorze Rodzinnym (Trybuna D). Arena Gigantów zapewni dmuchane zabawki i zjeżdżalnie, tak lubiane przez najmłodszych. Nie zabraknie również  strefy Akademii Piłkarskiej, w której będzie można potrenować pod okiem trenerów, pracujących na co dzień z młodymi piłkarzami WKS-u.  Kolejny raz dzień meczowy urozmaici również firma Roboklocki, oferująca naukę poprzez zabawę i mnóstwo ciekawych rozrywek. Dzięki współpracy z Torem Wyścigów Konnych Partynice dzieci będą miały okazję przejechać się na kucyku. O dodatkowe atrakcje zadba także Aquapark Wrocław, przygotowując ciekawe konkursy, a Stadion Catering zapewni z kolei doskonałą oprawę gastronomiczną.

Zapraszamy całe rodziny i polecamy przyjść na stadion wcześniej. Bramy otwieramy już o godz. 14, a więc 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem. Zdecydowanie warto!

Bilety na Śląsk w Eventim

 
Od meczu z Lechią, bilety na mecze Śląska Wrocław dostępne są w sieci Eventim. To oznacza możliwość kupna wejściówek za pośrednictwem aplikacji EVENTIM PL, strony internetowej eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kibice WKS-u będą mieć więc możliwość nabywania wejściówek na mecze swego ukochanego klubu m.in. w salonach Empik, sklepach Media Markt lub Saturn. I nie tylko!
 
Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem piłkarskim w Polsce, na mecze którego bilety z każdej kategorii można kupować za pośrednictwem Eventim, czyli jednej z największych w Europie sieci dystrybuującej bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. W Eventim na każde spotkanie Śląska dostępnych jest kilka tysięcy wybranych miejsc na Stadionie Wrocław.
 
Więcej informacji po kliknięciu w poniższą grafikę:

 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety dostępne są również na naszej Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich.

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Wisłą Płock w sobotę, 11 maja, o godz. 15:30.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również