Wydarzenia

Kup bilety on-line!

2019-08-14 16:00:00
Ze względu na to, że 15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym od pracy, nie będzie można zakupić wtedy biletów na mecz z Cracovią w punktach stacjonarnych. Zapraszamy jednak do kupna biletów on-line!
Kupno biletu w punktach stacjonarnych będzie możliwe jeszcze w środę, a następnie od piątku. W czwartek funkcjonować będzie tylko sprzedaż on-line. Wejściówki na mecz można kupić na naszej stronie internetowej i za pośrednictwem portalu Eventim

Cieszymy się, że coraz więcej kibiców korzysta z możliwości kupna biletów on-line. Na mecz z Piastem Gliwice 25% wszystkich wejściówek, zostało zakupionych właśnie przez Internet. To najlepszy wynik klubu w historii sprzedaży biletów on-line.

W razie wątpliwości związanych z kupnem biletów, prosimy o kontakt: wks@slaskwroclaw.pl Będziemy na bieżąco odpowiadać na wszelkie pytania. 

 
Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:
 
- bilety można kupować bez Karty Kibica,
- z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób,
- sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem,
- samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie.

Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również