Wydarzenia

Łabojko: Bodziec mentalny będzie widoczny

2019-04-05 10:30:00
- W Wiśle Płock jest teraz trener Ojrzyński, który ma swój styl, więc na pewno będziemy na to wyczuleni - mówi Jakub Łabojko przed meczem z Wisłą Płock.
Jakub Łabojko: W Wiśle Płock jest teraz trener Ojrzyński, który ma swój styl, więc na pewno będziemy na to wyczuleni. Analiza rywala dopiero przed nami, ale na pewno bodziec mentalny będzie u nich widoczny. Musimy być na to przygotowani. 
 
Natomiast ja chcę pokazywać się z jak najlepszej strony na boiskach ekstraklasy. Aby otrzymać powołanie od trenera Michniewicza trzeba przede wszystkim grać. Trzeba łapać minuty i to jest pierwszym wymogiem powołania na młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Równie ważna jest bardzo dobra dyspozycja i na tym muszę się skupić. Jeśli będę grał i będę w formie, na pewno mam szansę na wyjazd na mistrzostwa.
 
Szczerze mówiąc, rzadko jestem pod bramką przeciwnika, więc nawet takich strzałów nie trenowałem i nie strzelałem. Dla mnie to debiutancka bramka w LOTTO Ekstraklasie, cieszę się z niej bardzo. Nie ważne jaka padła, ważne że jest.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również