Wydarzenia

Lavička: Mecz dał nam wiele informacji

2019-06-22 13:30:00
Szkoleniowiec Śląska Vitezslav Lavička skomentował pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Trójkolorowi pokonali Odrę Opole 2:1 (1:1).
Vitezslav Lavička: Jesteśmy zadowoleni z tego sparingu. Było jednak widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym. Mieliśmy w składzie sporo nowych, młodych zawodników, którzy dostali szansę. Pierwszy raz zagrał też Daniel Kajzer w bramce. Były w tym spotkaniu dobre rzeczy, ale były też i błędy, które będziemy analizować w nadchodzącym tygodniu. W pierwszym tygodniu odbyliśmy badania, wytrzymałościowe, lekarskie i treningi. Dziś, sparingiem z Odrą, kończymy pierwszy tydzień przygotowań.
 
Zgodzę się, że pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Mieliśmy dobry początek. Mogło to wynikać z tego, że więcej zawodników się znało, tylko Łyszczarz i Kajzer nie byli z nami w poprzednim sezonie. W drugiej połowie pokazało się więcej młodzieżowców, chociaż obronę mieliśmy bardzo doświadczoną. Ten mecz dał nam wiele informacji, przeanalizujemy go i przez kolejne tygodnie będziemy nadal pracować. 
 
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również