Wydarzenia

Lavička: Widziałem na boisku walkę

2019-04-28 20:10:00
- Mocno staraliśmy się o trzy punkty. Mamy jeden. Dziś widziałem na boisku walkę w naszym wykonaniu - mówi Vitezslav Lavička, trener WKS-u, po remisie Śląska w Krakowie z Wisłą (1:1)
Vitezslav Lavička: Zdobyliśmy dziś punkt, mocno walczyliśmy o więcej. Jak należy ocenić ten punkt to okaże się na koniec sezonu. Widziałem na boisku walkę.
 
Marcin Robak zagrał dobry mecz, mocno pracował, strzelił gola. Fizycznie wyglądał bardzo dobrze, również w końcówce. Wpuściliśmy na boisko Radeckiego, który u mnie gra na "10". Arek Piech był przygotowany do wejścia, tak samo jak Daniel Szczepan, ale zdecydowaliśmy się ich jednak nie wpuszczać na boisko.
 
Znamy naszą sytuację w tabeli i wychodząc na boisko chcieliśmy wywalczyć trzy punkt. Mamy tylko jeden. Po meczu podziękowałem zawodnikom, podziękowaliśmy kibicom, że przyjechali na nasz mecz, by wspierać drużynę. Za tydzień gramy kolejne spotkanie wyjazdowe, z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. W Sosnowcu z Zagłębiem będziemy walczyć o wygraną i myślę, że mamy możliwość zdobyć trzy punkty.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również