Wydarzenia

Licytuj i pomóż Wiktorii

2017-10-01 10:00:00
Kibice Śląska już niejednokrotnie udowodnili, że w obliczu ludzkiego cierpienia potrafią okazać wielkie serca. Gorąco zachęcamy do pomocy Wiktorii, córce naszego wiernego kibica.
Pierwszy rok życia Wiktoria spędziła w szpitalach. Przeszła 5 operacji. Wiele jak na kruszynkę, która przygodę zwaną życiem dopiero co rozpoczęła.
 
Wiktoria przyszła na świat  27 stycznia 2010 roku z wadą wrodzoną : przepukliną sznura pępowinowego. Z każdym dniem pojawiały się kolejne diagnozy: refluks żołądkowo przełykowy, wylewy III stopnia, epilepsja, zaćma obustronna, niedotlenienie, niedowład kończyn dolnych, drożny otwór owalny w sercu,  brak odporności… To tylko początek długiej listy chorób, które odkryli lekarze.
 
Dzięki intensywnej rehabilitacji po prawie 6 latach walki, Wiktoria przy pomocy rehabilitanta stawia swoje pierwsze kroczki. Dzięki pomocy neuro-logopedy nauczyła się gryźć. Do tej pory każda ingerencja kończyła się krztuszeniem, wymiotami i krwawieniem z dziąseł. Dziś komunikuje się i okazuje swoje uczucia. Dzięki terapii wzroku poznaje bliskie osoby, ogląda bajki.
 
Przed Wiktorią i jej rodzicami jeszcze wiele trudnych chwil i bolesnej walki. Kluczem do drzwi za którymi istnieje szansa na sprawność są pieniądze. Każda godzina rehabilitacji, konsultacja u specjalisty, niezbędne badania i leki, niosą za sobą ogromne koszty. Wiktorię czekają jeszcze kolejne pobyty w szpitalach, badania i operacje. Najbliższe to wszczep soczewek oraz operacja stawów biodrowych.

Zapraszamy do licytacji oryginalnej koszulki Śląska z podpisami piłkarzy. Aukcja znajduje się TUTAJ
Pozostałe aukcje TUTAJ
Pieniądze można również wpłacać TUTAJ
 
Za każdą pomoc rodzice Wiktorii gorąco dziękują. 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również