Wydarzenia

Linia PREMIUM w sklepie Śląska Wrocław

2020-12-27 18:45:00
Teraz możesz mieć swój klub przy sobie w każdej sytuacji, również tej wymagającej zdecydowanie eleganckiego stroju. Linia PREMIUM w sklepie Śląska Wrocław to najwyższa jakość i klasyczne, stonowane wzory pozwalające w nienachalny sposób okazać przywiązanie do trójkolorowych barw.
Asortyment sklepu on-line oraz FanShopów Śląska Wrocław stale się powiększa. W ciągu kilku ostatnich miesięcy swoją premierę miała chociażby kolekcja Retro, unikalne koszulki meczowe z motywem moro, trykoty wyjazdowe, w sprzedaży pojawiło się więcej produktów odzieży marki Adidas, seria ŚLĄSKbygirlkolekcja Szkoła2020, zaprezentowaliśmy nowe modele czapek zimowych, a ostatnio kolekcję #Wojskowi, nawiązującą do korzeni klubu. Z wszystkimi nowościami oraz klasycznymi produktami, dostępnymi w ofercie sklepu WKS-u można zapoznać się na stronie internetowej sklep.slaskwroclaw.pl. Tam również dostępne są ceny, tabela rozmiarów i szczegóły produktów.

Dziś do oferty dostępnej dla kibiców Trójkolorowych trafiają trzy nowe, absolutnie wyjątkowe produkty, rozpoczynające Linię PREMIUM w sklepie Śląska. Elegancka biała koszula oraz dwa modele pięknych krawatów stanowią odpowiedź na potrzeby tych fanów, którzy poszukiwali produktów nienachalnie okazujących przywiązanie do barw i idealnie sprawdzających się na biznesowych spotkaniach, w restauracji czy po prostu w pracy.

Sesję zdjęciową produktów Linii PREMIUM wykonaliśmy we wrocławskich restauracjach La Maddalena oraz Martim. Dziękujemy za profesjonalne przyjęcie i wszelką pomoc!


Krawat zielony

 
Wykonany z najwyższej jakości materiałów z klasycznym, stonowanym wzorem. Dzięki matowemu wykończeniu jest niezwykle elegancki, a do tego posiada subtelne, tkane logo w tylnej części. Tylne ozdobne przeszycie wykonane nićmi w klubowych barwach.
 
W zestawie grafitowe, sygnowane pudełko - eleganckie, ręcznie klejona, idealne do zapakowania na prezent.

Cena: 129 zł
 
Szerokość w szpicu: 7 cm. Długość: 150 cm.
 
Skład: 50% bawełna, 50% jedwab.
 
Krawat został ręcznie uszyty w Polsce.

 
 

Krawat trzykolorowy

Wykonany w trójkolorowej kolorystyce, z zachowaniem klasycznych, stonowanych odcieni (ciemna zieleń, bordo). Pozwala w nienachalny sposób okazać swoje przywiązanie do Śląska Wrocław. Posiada subtelne, tkane logo w tylnej części.
 
W zestawie grafitowe, sygnowane pudełko - eleganckie, ręcznie klejona, idealne do zapakowania na prezent.

Cena: 99 zł
 
Szerokość w szpicu: 7 cm. Długość: 150 cm.
 
Skład: 100% jedwab.
 
Krawat został ręcznie uszyty w Polsce.Koszula

Zdobiona metalowym logo na kieszonce. Krój slim-fit. Pod guzikami obecna jest ozdobna, tkana taśma żakardowa. Koszula posiada kołnierz typu button down oraz ankiety zapinane na guziki. Kark zdobiony metkami żakardowymi. Koszula wykonana z dbałością o najdrobniejsze detale.
 
W zestawie komplet metek papierowych z hologramem potwierdzającym oryginalność produktów.

Cena: 159 zł
 
Wysokiej jakości matowa dzianina.
 
Skład: 100% bawełny.

Wyprodukowano w Polsce.


Produkty z Linii PREMIUM dostępne w sklepie on-line, od czwartku również w FanShopie #Oporowska, a od piątku w FanShopie #NaStadionie.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również