Wydarzenia

Madej wraca do Śląska!

2016-06-25 13:00:00
8
Łukasz Madej będzie ponownie grał w Śląsku Wrocław. Doświadczony pomocnik podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
34-letni pomocnik występował już we wrocławskim zespole w latach 2009-2012 (trafił do WKS-u z Academiki de Coimbra). Został ze Śląskiem mistrzem Polski w sezonie 2011/2012. Dla klubu z Oporowskiej strzelił 7 goli w 71 meczach. - Kiedy przyjechałem na Oporowską i zobaczyłem zdjęcia z mistrzowskiego sezonu, natychmiast wróciły piękne wspomnienia! O takim triumfie się nie zapomina. Zostaje on w sercu. Pięknie byłoby teraz zdobyć do kolekcji na Stadionie Narodowym Puchar Polski - mówi Łukasz Madej.

Wszechstronny pomocnik cieszy się, że znów będzie grał w Śląsku. - Miałem jedną ofertę (był blisko Jagiellonii Białystok - przyp. red.), ale do podpisania umowy nie doszło. Dobrze się stało, bo przy Oporowskiej świetnie się czuję. To była szybka akcja i cieszę się, że zakończyła się sukcesem - opowiada piłkarz, który w ostatnim sezonie grał w Górniku Zabrze i był w tym zespole wyróżniającym się zawodnikiem. Dziś rozwiązał kontrakt z zabrzańskim klubem za porozumieniem stron.

W sobotę popołudniu Madej, razem z pozyskanym w piątek Portugalczykiem Augusto, dołączą do zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Szamotułach.
Autor: Krzyś, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również