Wydarzenia

Marcin Robak kapitanem Śląska Wrocław

2018-12-14 19:30:00
Piotr Celeban nie będzie pełnił roli kapitana zespołu. Trener Śląska Wrocław Paweł Barylski zdecydował, że opaskę przejmie Marcin Robak.
- Zawsze starałem się godnie reprezentować Śląsk Wrocław jako kapitan. Traktowałem tę funkcję jako ogromne wyróżnienie i czułem się zaszczycony, gdy wyprowadzałem drużynę z tunelu na murawę. Nosiłem opaskę z wielką dumą i pozostaje mi przyjąć decyzję trenera. Zawsze powtarzam, że na boisku musimy być jednością i skupiam się wyłącznie na tym, by wrócić do pełnej sprawności po urazie. Jeśli tylko będzie mi dane zagrać, zrobię wszystko, by pomóc drużynie – podkreśla Piotr Celeban. - Dziękuję kibicom za wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Zarówno wtedy, gdy było dobrze, ale przede wszystkim w trudnych chwilach. Zawsze byliście ze mną i za to jestem Wam wdzięczny – dodaje. 

Marcin Robak to najbardziej doświadczony zawodnik WKS- u. Zastępował już Piotra Celebana w roli kapitana, gdy ten z powodu kontuzji nie mógł zagrać w ostatnich spotkaniach z Miedzią Legnica  oraz Lechem Poznań. Szkoleniowiec Śląska podjął decyzję, by powierzyć Robakowi opaskę na stałe.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również