Wydarzenia

Marcin Robak spotkał się ze swoim fanem [VIDEO]

2017-11-09 16:00:00
Marcin Robak sprawił niespodziankę swojemu młodemu kibicowi i spotkał się z nim w siedzibie klubu. 7-letni Franek na długo zapamięta ten dzień! Zobaczcie, jak wyglądało to wyjątkowe spotkanie.
Franek zupełnie nie spodziewał się zaproszenia do siedziby klubu na spotkanie swoim idolem. Ku jego zdziwieniu przywitał go Marcin Robak, najskuteczniejszy strzelec Śląska w bieżącym sezonie. 


 
Marcin Robak postanowił odnaleźć swojego kibica po obejrzeniu kulis meczu z Pogonią Szczecin. Młody kibic na pytanie „jaki będzie wynik?” odpowiedział, że Śląsk wygra 3:0, a wszystkie bramki zdobędzie właśnie Robak. Napastnik nagrał krótki film z prośbą o odszukanie wspomnianego fana i w ten sposób udało się zorganizować niespodziankę. 

Na młodego kibica czekało wiele atrakcji. Oprócz koszulki z autografem Robaka i kart piłkarzy Franek mógł zwiedzić klubowy budynek. Napastnik Śląska pokazał mu szatnię I zespołu oraz siłownię. Franek miał sporo szczęścia, bo udało mu się jeszcze spotkać przy okazji z kapitanem WKS-u Piotrem Celebanem czy Sito Rierą. 


 

A tutaj wersja filmowa tego wydarzenia: 
Franek to wierny kibic Śląska Wrocław, który na mecze swojej drużyny chodzi z całą rodziną. Franek, dziękujemy za odwiedziny, wiarę w zespół i do zobaczenia!

Autor: Michał Krzyminski, Fot. Michał Krzyminski, Daniel Biernat

Zobacz również