Wydarzenia

Marcowy "Wokół Śląska" za darmo w Internecie

2020-03-15 15:00:00
W związku z zamknięciem większości punktów sprzedaży, w których można kupić magazyn "Wokół Śląska", najnowszy numer udostępniamy Wam całkowicie za darmo za pośrednictwem Internetu. #Zostańwdomu i poczytaj o swoim klubie!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.

Marcowy numer w formacie PDF całkowicie za darmo można pobrać tutaj: "Wokół Śląska" nr 17, marzec 2020

 
W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Michałem Chrapkiem, który opowiada o grze w środku pola, atmosferze w drużynie i swoim zamiłowaniu do muzyki. W marcowym wydaniu rownież tekst o sukcesie Akademii Śląska w Warszawie, sylwetki wszystkich nowych graczy WKS-u oraz tradycyjne informacje o rywalach i statystykach. Nie zabraknie również stałych rubryk - "Śląsk w Europie", w którym przeczytacie o bojach wrocławian z Dynamo Moskwa i Servette Genewa, "Historia" - gdzie czeka wspomnienie o Tadeuszu Łuczaku oraz "Głos kibiców", czyli relacja z meczu przyjaźni na trybunach oraz odsłonięcia tablicy upamiętniającej "Pluto". W numerze również dwa plakaty kadra Śląska, zdjęcia z "Dnia koreańskiego", kupon zniżkowy do FanShopów, łamigłówki dla najmłodszych oraz konkurs-krzyżówka. Do wygrania koszulka meczowa Márka Tamása z autografem nowego obrońcy WKS-u! W skrócie - czeka Was dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To kolejny numer  "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Okładka marcowego numeru:


Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również