Wydarzenia

Mecz przyjaźni przy Oporowskiej

2019-08-17 22:00:00
Początek sezonu stoi pod znakiem dobrych wyników pierwszej drużyny i rezerw Śląska Wrocław. Nie inaczej jest w przypadku, zespołu U18, który w 2. kolejce Centralnej Ligi Juniorów zmierzy się z Lechią Gdańsk.
Zespół trenera Ryszarda Pietraszewskiego rozpoczął rozgrywki od wyjazdu do Krakowa na mecz z Wisłą. Wicemistrzowie Polski zagrali świetne spotkanie i pokonali Białą Gwiazdę 3:1. Hat-trickiem popisał się Kacper Głowieńkowski. Teraz przed WKS-em pierwszy mecz przy Oporowskiej 62. Rywalem będzie zaprzyjaźnona Lechia Gdańsk. 

Lechia zmierzyła się w pierwszej kolejce na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Gdańszczanie nie mogą zaliczyć tego meczu do udanych. Zespół z Białegostoku wygrał 3:0, rozstrzygając losy meczu już w pierwszej połowie. Po nieudanym początku, piłkarze Lechii będą zmotywowani, by w drugiej kolejce pokazac się z lepszej strony i zaliczyć pierwsze zwycięstwo w sezonie. 

Początek meczu Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk w sobotę, 18 sierpnia o godzinie 12:00. Spotkanie będzie transmitowane na kanale YouTube "Łączy Nas Piłka". Zapraszamy również na Oporowską 62, gdzie będzie można wspierać młodych piłkarzy WKS-u w ich pierwszym domowym meczu w nowym sezonie!
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również