Wydarzenia

Mecze w strefie żółtej bez udziału publiczności

2020-10-17 09:30:00
W związku z obowiązującymi od soboty (17 października) nowymi obostrzeniami w strefie żółtej, obejmującej teren całego kraju, informujemy, że wydarzenia sportowe będą odbywać się bez udziału publiczności.
Spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok rozegrane zostanie w sobotę, 24 października, o godz. 17:30. Kibice nie będą mogli pojawić się na trybunach Stadionu Wrocław ze względu na zaostrzone zasady bezpieczeństwa obowiązujące w strefie żółtej. Na razie nie wiadomo, ile meczów we Wrocławiu odbędzie się bez udziału publiczności.

Mecze kobiecej drużyny Śląska Wrocław, zespołu rezerw oraz drużyn Akademii Piłkarskiej również będą odbywać się bez udziału kibiców.

Poniżej informacje w sprawie zwrotów biletów na mecz z Jagiellonią. O rekompensatach dla karnetowiczów poinformujemy w oddzielnym komunikacie, gdy znana będzie liczba spotkań rozegranych bez publiczności.

ZWROT BILETÓW

Osoby, które kupiły bilet on-line przez stronę www.bilety.slaskwroclaw.pl, otrzymają zwrot środków na konto z serwisu PayU.

W przypadku biletów zakupionych w punktach stacjonarnych (salony Kolportera, Canal+ Salon Premium w CH Astra, sklep Fan-Sport w Trzebnicy) należy wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl. Koszty biletu zwrócone zostaną przelewem na podany numer konta bankowego.

VOUCHERY

Ważność vouchera na mecz z Jagiellonią Białystok (płatnego) zostaje przedłużona do końca sezonu 2020/21.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również