Wydarzenia

Mervo: Chcę zostać w Śląsku i jechać na Euro!

2016-05-03 10:46:00
Bence Mervo odrodził się we Wrocławiu i ma szansę pojechać do Francji na mistrzostwa Europy. - Chcę zostać w Śląsku i jechać na Euro! – mówi z przekonaniem Madziar.
Ekstraklasa wchodzi w decydującą fazę, ale Bence Mervo jest spokojny o postawę Śląska najbliższych meczach. - W sobotę liczą się tylko trzy punkty – zapowiada. – Zwycięstwo może nam zagwarantować utrzymanie, więc nie będziemy kalkulować. Czujemy się mocni i chcemy wygrywać już do końca sezonu. Dodatkowo mamy dwa mecze przed własną publicznością, co mnie bardzo cieszy. Lubię grać w Wrocławiu. 

Dla Węgra jest to bardzo ważny okres w piłkarskiej karierze. Mervo odrodził się we Wrocławiu i ma szansę pojechać do Francji na mistrzostwa Europy. - Chcę grać w Śląsku, ale to nie tylko ode mnie zależy – mówi Bence. – Mamy do rozegrania jeszcze trzy spotkania i po zakończeniu rozgrywek jadę do Sion. Mam nadzieję jednak, że kluby dojdą do porozumienia i wrócę do Wrocławia. Tutaj zacząłem regularnie grać i zwiększyłem swoje szansę na udział w mistrzostwach. Nie wiem jak duże mam szanse na wyjazd do Francji, ale sporo będzie zależeć od najbliższych meczów i mojej postawy w nich. Chcę zostać w Śląsku i jechać na Euro!
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również