Wydarzenia

Moc atrakcji dla kibiców na meczu z Miedzią

2023-05-18 13:45:00
Przed nami ostatni w sezonie 2022/2023 mecz Śląska Wrocław na Tarczyński Arenie. Rywalem podopiecznych trenera Jacka Magiery będzie zespół Miedzi Legnica. Tradycyjnie już kibice Śląska mogą liczyć na emocje nie tylko na boisku. Specjalnie dla naszych fanów przygotowaliśmy całe mnóstwo różnorodnych atrakcji!
W dniu meczu z Miedzią Legnica warto przybyć na Tarczyński Arenę nieco wcześniej. Na esplanadzie od strony ulicy Królewieckiej czekać będzie moc atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych kibiców Śląska Wrocław. Przed bramami, przy kasach biletowych, znajduje się wesołe miasteczko, z którego nasi fani mogą skorzystać z 20-procentową zniżką. Wystarczy, że posiadacie bilet na mecz z Miedzią lub karnet!
 
Po skorzystaniu z walorów wesołego miasteczka, zachęcamy do wejścia na teren stadionu i wizyty w strefie atrakcji, która – podobnie jak strefa rodzinna – będzie dostępna bezpośrednio pod trybuną D. Czego dokładnie mogą spodziewać się tam kibice Śląska? Wizyty Orła Ślązaka, stoiska z konsolami czy dedykowanych najmłodszym fanom animatorów i dmuchańców.
 

SEKTOR RODZINNY NA MECZU ŚLĄSK – MIEDŹ

 
Bezpośrednio przy Fanshopie #NaStadionie będziecie mogli zjeść klasyczną giętą pieczoną na otwartym ogniu. Wyjątkowym wydarzeniem będzie spotkanie z legendą wrocławskiego Śląska – Waldemarem Prusikiem. Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii klubu już od 11:30 pojawi się tuż przy Fanshopie #NaStadionie!
 
Ponadto, kibice Śląska będę mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach freestyle football z Michałem “Brzezikiem” Brzezickim.

Otwarcie bram już o 11:00!
 
Zapraszamy wszystkich na sobotni mecz, a jeśli nie macie wejściówek, TUTAJ znajdziecie więcej szczegółów na temat zakupu biletu na spotkanie z Miedzią!


BILETY NA MECZ ŚLĄSK – MIEDŹ

Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław