Wydarzenia

MODECOM Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy

2015-09-30 13:00:00
Urządzenia mobilne przebojem wdarły się do świata piłki nożnej. Z tabletami w ręku możemy zobaczyć kibiców na stadionach, trenerów podczas odpraw z zawodnikami, a nawet asystentów na ławkach rezerwowych na żywo analizujących mecz. Nowa technologia wchodzi także na polskie stadiony – MODECOM – producent urządzeń mobilnych oraz akcesoriów komputerowych, został Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy.

W czasach, kiedy jeden ekran przestał być wystarczający do oglądania meczów piłkarskich, tablety to idealne narzędzie tzw. second-screen experience. Śledzenie statystyk, zdobywanie wiadomości o lidze czy oglądanie skrótów meczów komfortowe jest właśnie na tabletach – urządzeniach oferowanych przez  MODECOM.

 

Na podstawie zawartego porozumienia powstanie wspólny logotyp Ekstraklasy i MODECOM. Nowy Oficjalny Partner Ekstraklasy pojawi się na wszystkich stadionach ligowych. Doskonale widoczne konstrukcje reklamowe z logotypem Partnera wyznaczają już strefy techniczne dla trenerów, a tablety MODECOM eksponowane są podczas pomeczowych konferencji prasowych.

 

- W świecie zdominowanym przez nowe technologie posiadanie Oficjalnego Partnera gwarantującego najnowocześniejsze urządzenia najwyższej jakości, a jednocześnie doświadczonego w środowisku piłkarskim, to naturalna drogadla Ekstraklasy. Marka MODECOM od lat inwestuje w sport. Po Reprezentacji Polski czy Legii Warszawa przyszedł czas na szerokie wejście w partnerstwo z Ekstraklasą. A to pewnie nie ostatni krok tej odważnie działającej marki – powiedział Dariusz Marzec, Prezes Zarządu Ekstraklasy S.A.

 

 

- Podpisanie umowy z Ekstraklasą jest kolejnym, po partnerstwie z piłkarską Reprezentacją Polski, milowym krokiem mającym na celu umocnić pozycję firmy MODECOM na rynku – mówi Jakub Łozowski, Prezes Zarządu MODECOM SA. – Budowana przez nas i konsekwentnie realizowana strategia marketingowa oparta na marketingu sportowym owocuje nowymi możliwościami, co przyczynia się do rozwoju marki MODECOM. Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem sprzętu elektronicznego, który równolegle został partnerem Ekstraklasy, Reprezentacji Polski oraz klubu piłkarskiego Legii Warszawa.  Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce, a fundamentalne wartości przyświecające idei sportowej rywalizacji, gry fair-play oraz dążenia do sukcesu zbieżne są w pełni z filozofią powstania i funkcjonowania firmy MODECOM – dodaje Prezes Zarządu MODECOM.   

 

Przygotowane przez MODECOM klipy pojawiają się na bandach LED dookoła boiska przez dwie minuty podczas każdego meczu Ekstraklasy, przed spotkaniem i w przerwie z głośników można usłyszeć spoty promujące markę. Wizualizacje tabletów MODECOM są też obecne w telewizyjnych grafikach podczas transmisji oraz na stadionowych telebimach.

 

Umowa między Ekstraklasą S.A. i marką MODECOM została zawarta do końca sezonu 2015/2016.

Autor: Ekstraklasa, Fot. Ekstraklasa

Zobacz również