Wydarzenia

Na pełnych obrotach

2020-09-29 12:00:00
Wrocławianie przygotowują się do piątkowego spotkania z Cracovią. Do treningu na pełnych obrotach wraca kilku zawodników WKS-u.
Za Śląskiem wyjątkowy weekend bez ligowego meczu (starcie z Legią zostało przełożone), ale już w piątek Wojskowi ponownie wybiegną na murawę. Na Stadionie Wrocław podejmą Cracovię. Dobrą informacją przed zbliżającym się spotkaniem jest powrót do treningu z pełnym obciążeniem Krzysztofa Mączyńskiego, Guillermo Cotugno, Rafała Makowskiego i Sebastiana Bergiera. Do zajęć wrócił również Israel Puerto, jednak ze względu na niedawną kontuzję mięśniową nie wykonuje jeszcze wszystkich ćwiczeń z drużyną. 

Puerto, Bergier i Makowski pojawiali się już w tym sezonie na murawie podczas meczów, z kolei Mączyński i Cotugno wracają po dłuższej przerwie, która wyłączyła ich ze wszystkich dotychczasowych spotkań. - Mam nadzieję, że najgorsze chwile już za mną. Czuję się dobrze, trenuję z zespołem i jestem bardzo zmotywowany. Chcę pomóc drużynie i będę mocno pracował nad tym, by wrócić na boisko w jak najlepszej formie - podkreśla Cotugno.

Mecz Śląsk vs. Cracovia w piątek, 2 października, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław. Bilety TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również