Wydarzenia

Nadchodzi wiosna - kup karnet na Śląsk!

2020-02-04 13:00:00
17 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, czyli najlepszej i najtańszej formy dopingowania Śląska podczas meczów na Stadionie Wrocław. Wspólnie walczmy o grupę mistrzowską!
Nasze karnety na rundę wiosenną (5 spotkań na Stadionie Wrocław) obejmują również mecze rundy finałowej PKO Ekstraklasy (3 lub 4 spotkania przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli).

Kup karnet on-line: TUTAJ

Jesienią na mecze WKS-u przychodziło średnio 16 687 kibiców, co było drugim wynikiem w całej lidze. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo fanów Trójkolorowych i że coraz liczniej będziecie kibicować WKS-owi. Wiosną czeka nas m.in. mecz przyjaźni z gdańską Lechią i jak zwykle emocjonujące starcia w rundzie finałowej. Wspólnie z Wami będziemy walczyć, by trafić do górnej ósemki i mierzyć się w grupie mistrzowskiej. Wasze wsparcie jest więc niezbędne! A najlepszym wyborem będzie karnet, dzięki któremu możecie nie tylko nie przegapić żadnego meczu i pomóc drużynie, ale również sporo zaoszczędzić.

Przygotowaliśmy również ofertę karnetów do strefy VIP. Najlepsze miejsca do oglądania meczu, jedzenie i alkohol w cenie, możliwość zawarcia kontaktów biznesowych i wiele atrakcji dostępnych tylko w strefie VIP. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości. Szczegóły pod adresem mailowym: vip@slaskwroclaw.pl.
 

Karnety zakupić można w następujących punktach sprzedaży:

- Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania.
 
- Kasy Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania. (SPRZEDAŻ OD PONIEDZIAŁKU, 20 STYCZNIA)

- Sklep Vitasport, Wrocław, ul. Legnicka 55F, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
 
- Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21, w niedziele w godz. 11-18.
 
- Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14.

Karnety nie będą sprzedawane w salonach Kolportera.

 
Ważne! Do karnetu nie jest wymagana karta kibica.

Uwaga! Nie będą sprzedawane karnety na sektory w najwyższych rzędach trybun (czyli z numerem powyżej 300)
 
Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu.
 
Tak przedstawia się cennik dla osób przedłużających swoje karnety (osobom mającym karnety z jesieni przysługuje zniżka za kontynuację - rezerwacja miejsca do 6 lutego):

 
A tyle zapłacą nowi karnetowicze Śląska Wrocław:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

 
1. Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski
2. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
3. Karnety dostępne są także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. 
4. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl w serwisie przelewy24.pl.
5. Miejsca osób, które zakupiły karnet jesienny, są zarezerwowane do czwartku, 6 lutego.
6. Karnet można przepisać do 3 razy na inną osobę w trakcie trwania sezonu
7. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również