Wydarzenia

Nadchodzi wiosna Śląska!

2020-02-22 09:30:00
Rusza kampania "Nadchodzi wiosna Śląska", w której klub wraz z Noblebet, sponsorem głównym, zapraszają do wsparcia drużyny w rundzie wiosennej. Wrocławianie walczą o grupę mistrzowską!
"Wiosna wiary", "wiosna emocji", "wiosna emocji", "wiosna dumy" i wreszcie "wiosna Śląska" - reklamy z takimi hasłami od soboty, 1 lutego, pojawiły się w kilkudziesięciu miejscach Wrocławia. W mieście znalazły się 23 bilboardy, o akcji informują ekrany multimedialne na Dworcu Głównym PKP, a na ulicach pojawi się również 20 specjalnie na tę okazję oklejonych autobusów MPK. Prawdziwą wisienką na torcie jest natomiast wielkoformatowa siatka umieszczona na jednym z budynków przy Placu Grunwaldzkim. Film z jej rozmieszczania można zobaczyć tutaj:
 
 
Materiały są podzielone na dwie kategorie. Pierwsze z nich to te przedstawiające hasła wraz z pojedynczym wizerunkiem zawodników. Ich bohaterami są Michał Chrapek, Krzysztof Mączyński, Jakub Łabojko i Robert Pich. Drugą kategorią są reklamy z hasłem "Nadchodzi wiosna Śląska" z sylwetkami trzech przedstawicieli WKS-u: trenerem Vitezslavem Lavičką, kapitanem Krzysztofem Mączyńskim, a także wicekapitanem Wojciechem Gollą. Mimo odniesionej poważnej kontuzji, wykluczającej go z gry do końca sezonu, Wojtek jest nadal ważną częścią drużyny. Bo wszyscy tworzymy Śląsk Wrocław!

 
Wiosną przed zespołem WKS-u wielka rywalizacja o miejsce w górnej ósemce i grę w grupie mistrzowskiej pod koniec sezonu. Po jesiennych zmaganiach wrocławianie zajmują czwarte miejsce w tabeli, mając cztery punkty straty do lidera, ale i cztery oczka przewagi nad ósmą pozycją. Do końca rundy zasadniczej dziesięć spotkań, a potem siedem decydujących starć w rundzie finałowej. Warto te kluczowe momenty sezonu przeżyć na Stadionie Wrocław! Ponad 16 tysięcy kibiców (druga frekwencja w Polsce), którzy średnio chodzili na jesienne mecze Trójkolorowych, z pewnością nie żałuje! A wiosną szykuje się jeszcze więcej emocji... Zachęcamy do kupna karnetu i wspierania drużyny! Więcej informacji TUTAJ oraz po kliknięciu w poniższą grafikę:
 
Kampania pojawi się również w Internecie. W sieci, a także wielu miejscach Wrocławia i gminach ościennych, można już natomiast oglądać reklamy i plakaty zapraszające na mecz z Lechią Gdańsk. WKS rundę wiosenną zainauguruję w piątek, 7 lutego, na Stadionie Wrocław. Pierwszy gwizdek w meczu przyjaźni o godz. 20:30. Bilety TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również