Wydarzenia

Nagroda bezpieczeństwa dla Śląska

2015-10-22 18:15:00
5
W minioną środę w Kielcach odbyła się XV edycja konferencji „Bezpieczny Stadion”. Wyróżnienie na niej otrzymała Małgorzata Korny - kierownik ds. Bezpieczeństwa Śląska Wrocław.

Przedstawiciele klubów Ekstraklasy, PZPN-u, kibiców i służb mundurowych spotkali się w Kielcach, by rozmawiać o aktualnym stanie bezpieczeństwa na polskich stadionach. Konferencja „Bezpieczny Stadion” odbyła się już po raz piętnasty, a jej tegoroczna edycja została podzielona na trzy części dotyczące bezpieczeństwa na piłkarskich arenach, komfortu oglądania meczów oraz współpracy klubów z kibicami.

 

Miło nam poinformować, że w trakcie konferencji zostali wyróżnieni przedstawiciele Śląska Wrocław. Specjalna statuetka za wzorowe podejście do wykonywanych obowiązków w sezonie 2014/15 trafiła z rąk prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka do Małgorzaty Korny, od lat kierownik ds. Bezpieczeństwa naszego klubu.

 

 

- Wyróżnienie zdecydowanie cieszy, zwłaszcza że to nie pierwszy raz, gdy nasza praca jest doceniana. Staramy się, aby organizacja meczów Śląska Wrocław stała na najwyższym poziomie i to widać, zarówno w postaci tej nagrody, jak i corocznych raportów Polskiego Związku Piłki Nożnej na temat funkcjonowania naszej dziedziny - podsumowuje najświeższe nagrodę Małgorzata Korny.

 

To nie jedyne wyróżnienie, które w ostatnich latach trafiło w ręce Małgorzaty Korny. Jej zaangażowanie w dbałość o organizacyjne aspekty przygotowywania spotkań WKS-u zostały podkreślone m.in. przez ogólnopolskie nagrody za najbezpieczniejszy stadion i organizację wejścia kibiców gości.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również