Wydarzenia

Niedzielny sparing na Oporowskiej

2020-01-31 15:30:00
Ostatni sparing przed rundą wiosenną już w niedzielę o godz. 14! Śląsk zmierzy się z czeskim klubem Hradec Kralove, a spotkanie zostanie rozegrane przy Oporowskiej.
Wrocławianie w niedzielę wybiegną na murawę po raz ostatni przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy i meczem z Lechią (piątek, 7 lutego, godz. 20:30, Stadion Wrocław). Podopieczni Vitezslava Lavička na Oporowskiej zagrają z Hradec Kralove, drużyną z drugiej ligi czeskiej. Pierwszy gwizdek o godz. 14, transmisja live ze spotkania dostępna na kanale YouTube Śląska Wrocław, ale serdecznie zapraszamy do pojawienia się tego dnia na trybunach i wspierania WKS-u. Wstęp na sparing jest bezpłatny.
 
Od godz. 13:30 otwarte będą kasy biletowe oraz FanShop #Oporowska. W kasach dostępne będą bilety na spotkanie z Lechią oraz karnety na rundę wiosenną. Warto zaopatrzyć się w nie wcześniej, by zająć najlepsze miejsca i kibicować WKS-owi w walce o grupę mistrzowską. Zachęcamy też do wizyt w FanShopie, gdzie czekają gadżety, odzież i pamiątki związane ze Śląskiem Wrocław.
 
Podczas meczu zorganizowane zostaną również stoiska gastronomiczne. Legendarna "gięta" z grilla na historycznej Oporowskiej? Brzmi doskonale! Do zobaczenia w niedzielę!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również