Wydarzenia

Noblebet, główny sponsor Śląska, wyróżniony

2021-02-25 09:00:00
Główny sponsor Śląska Wrocław został wyróżniony na prestiżowej gali bukmacherskiej. Firma Noblebet została doceniona w kategorii "Innowacja Roku" oraz "Najwyższe kursy".
Jak co roku, także i w lutym 2021, poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce. Tym razem wręczenie statuetek wyjątkowo zorganizowano w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu, esportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych. Wydarzenie poprowadził znany komentator, Jerzy Mielewski. Sponsor Śląska Wrocław - bukmacher Noblebet - został wyróżniony aż w dwóch prestiżowych kategoriach.
 
Nagrody przyznano w rekordowej liczbie dwunastu kategorii. Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia, jakie dotknęło bukmacherów za sprawą lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku.

Bukmacher Noblebet został wyróżniony w kategoriach: „Innowacja Roku” oraz „Najwyższe kursy”. W tej pierwszej wskazano na innowacyjne na rynku polskim - zakłady kombinacyjne na jedno wydarzenie. Betbuilder z miejsca okazał się flagowym rozwiązaniem firmy. Dodatkowo zwrócono uwagę na bardzo korzystne kursy oferowane graczom, w tym przede wszystkim na mecze topowych lig piłki nożnej.
 
„Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim” - mówi Adam Bieliński, współorganizator Nagród Bukmacherskich. 

Noblebet związany jest ze Śląskiem Wrocław od 2019 roku. Gratulujemy!

Zobacz również