Wydarzenia

Nowa umowa z STS

2016-07-14 12:30:00
Z radością informujemy, że STS - największy polski bukmacher - podpisał nową umowę ze Śląskiem Wrocław. Współpraca będzie kontynuowana przez cały sezon 2016/2017.
- Cieszę się, że największy polski bukmacher zostaje ze Śląskiem na kolejny sezon. Nowa umowa gwarantuje obu stronom znacznie lepsze niż do tej pory warunki. Przedłużenie naszej współpracy świadczy o tym, że Śląsk Wrocław dokłada wszelkich starań, aby współpraca z naszymi partnerami i sponsorami przynosiła jak najlepsze rezultaty dla obu stron. Umowa z STS jest kolejną umową sponsorską, którą Śląsk Wrocław finalizuje w ciągu ostatnich dni. Jestem przekonany, że rodzina Śląska Wrocław będzie stale się powiększać, a za przykładem największego polskiego bukmachera pójdą kolejne firmy. Do czego serdecznie zapraszam! – mówi Paweł Żelem, prezes Śląska Wrocław.

Umowa będzie szersza niż w poprzednim sezonie, na czym skorzysta zarówno bukmacher, jak i klub. Firma STS zyska tytuł „Oficjalnego bukmachera Śląska Wrocław. Reklamy STS-u pojawią się na stadionie Wrocław podczas spotkań zielono-biało-czerwonych. Przy okazji wybranych meczów STS zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. bramkę celnościową, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani Wojskowych będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.

- Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach, którzy są w sporcie najważniejsi. Nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu na materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem - rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów – podkreśla Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zobacz również