Wydarzenia

Nowy numer "Wokół Śląska"!

2019-11-22 12:39:00
Do sprzedaży trafił kolejny w tym sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u! W poniedziałek nowy numer dostępny jest w FanShopie #NaStadionie oraz punktach gastronomicznych Stadionu Wrocław podczas meczu. Od wtorku w pozostałych punktach sprzedaży.
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.
 
Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ.

Okładka listopadowego numeru sezonu 2019/20:W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Robertem Pichem, najskuteczniejszym obcokrajowcem Śląska, który we Wrocławiu czuję się jak "swój". Przypominamy jego najważniejsze momenty w WKS-ie, a on sam opowiada o swoich kolejnych celach na grę w zielono-biało-czerwonych barwach. W numerze również wywiad z Piotrem Bartyzelem - trenerem w Akademii Piłkarskiej Śląska, historyczne teksty o Waldemarze Tęsiorowskim oraz o pierwszym występie Śląska w Pucharze Mistrzów, najważniejszych klubowych rozgrywkach w Europie. Prezentujemy też kilka nowości, które pojawiły się w klubowym sklepie, przyjrzymy się najbliższym rywalom, oddamy głos kibicom, a także pozwolimy czytelnikom na chwilę rozrywki dzięki łamigłówkom oraz przeróbkom tekstów znanych piosenek na piłkarsko-śląskowe hity. Do tego dwa plakaty, w tym jeden ze zdjęciem drużynowym Śląska Wrocław na rundę jesienną 2019/20. W skrócie - dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To czwarty numer "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kasy przy ul. Oporowskiej
- Fanshop #NaStadionie, przy wejściu na Stadion Wrocław od ul. Królewieckiej
- mecze Śląska na Stadionie Wrocław
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również