Wydarzenia

Otwarta sprzedaż biletów na Śląsk vs. Cracovia

2020-06-22 08:00:00
W środę o godz. 10 rusza otwarta sprzedaż biletów na pierwszy mecz WKS-u w rundzie finałowej. Wrocławianie 25 czerwca podejmą Cracovię. Publiczność będzie mogła wypełnić trybuny w niecałych 25%, a sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line.
Już od piątku bilety (w cenie 0 zł) mogli kupować karnetowicze. Przypominamy, że posiadacz karnetu również MUSI nabyć darmową wejściówkę, ponieważ ze względu na ograniczenie dostępnych miejsc nie będą obowiązywać miejsca z karnetów. Karnetowicze otrzymali trzy dni wyłączności na zakup, by mieli jak największy wybór miejsc, ale mogą kupować bilety również, gdy otwarta zostanie sprzedaż dla wszystkich kibiców. Konieczne jest kupno biletu na tę samą trybunę, na którą posiada się karnet. Zwroty dla karnetowiczów za mecze z Rakowem i ŁKS-em będą dokonywane po zakończeniu sezonu.

Śląsk Wrocław już w 29. kolejce zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej tego sezonu. Po meczu z ŁKS-em, kończącym rundę zasadniczą, WKS zapewnił sobie rozegranie czterech z siedmiu pozostałych meczów na własnym stadionie. Poznaliśmy również terminarz najbliższych kolejek. WKS na początek zmierzy się w Warszawie z Legią, a pierwszy domowy mecz rozegra w 32. kolejce z Cracovią - w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19.Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. 

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak "Nasz Wrocław", "Weterani", promocje dla szkół, grup zorganizowanych i fanclubów.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line, a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

 

OTWARTA SPRZEDAŻOd środy, 17 czerwca (od godz. 10), rusza otwarta sprzedaż biletów na spotkanie z Cracovią. Wejściówki można kupować po tradycyjnych cenach (cennik poniżej) jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl
KARTA KIBICANowy bilet będzie kodował na karcie kibica (również w przypadku karnetowiczów), jednak konieczne jest posiadanie go w wersji elektronicznej lub drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl


VOUCHERYNa stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca PRZYSZŁEGO sezonu, a więc rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

Instrukcja wymiany vouchera:
 
1. Kod (wysłany mailowo) wpisujemy w ostatnim kroku kupna biletu;
2. Kod wpisujemy dużymi literami w polu KOD RABATOWY;
3. Po wpisaniu kody wybieramy ZAPISZ ZMIANY - cena biletu powinna zostać obniżona do wartości określonej na voucherze;
4. Wybieramy zapłać i pobieramy gotowy bilet z zakładki TWOJE BILETY.W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl


Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJAutor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław