Wydarzenia

Pałaszewski: Dobra połowa w naszym wykonaniu

2019-06-28 18:10:00
Śląsk przegrał w drugim sparingu 1:2 z MFK Ruzomberok. W wyjściowej jedenastce znalazł się Maciej Pałaszewski, który wrócił do Śląska z wypożyczenia. Zawodnik skomentował pierwszą połowę w wykonaniu Trójkolorowych.
Maciej Pałaszewski: Staraliśmy się od samego początku. Już przed meczem założyliśmy sobie, że chcemy kontrolować to spotkanie i przede wszystkim grać piłką. Udało nam się i mam wrażenie, że wyglądało to naprawdę nieźle. Skończyliśmy drugi tydzień treningów, do ligi zostało jeszcze trochę czasu. Nadal czeka nas ciężka praca.

- Zawsze, gdy szybko zdobywa się pierwszą bramkę, jest potem łatwiej na boisku. Oczywiście w meczu nie było tak, że to ustawiło całe spotkanie. Musieliśmy utrzymać wynik i  koncentrację. Stworzyliśmy sobie jeszcze kilka sytuacji, żeby podwyższyć. Niestety nie udało się, ale to była dobra połowa w naszym wykonaniu.

- Dobrze współpracuje mi się z Krzysztofem Mączyńskim. Widać, że to bardzo doświadczony zawodnik i swoją piłkarską jakością pomaga na boisku. Z takim zawodnikiem u boku gra się dużo łatwiej. 
 
Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również