Wydarzenia

Pałaszewski: Na boisku czułem się dobrze!

2018-05-04 20:15:00
Debiutujący w podstawowym składzie Śląska Maciej Pałaszewski skomentował remis z Cracovią 3:3. - Za nami bardzo ciekawy mecz, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy na trudnym terenie – mówi debiutant.
Maciej Pałaszewski: Bardzo się cieszę, że dostałem taką szansę. Móc zagrać od pierwszej minuty w Śląsku to wielkie wyróżnienie dla mnie. Nie mnie jednak oceniać, czy był to występ pozytywny czy negatywny. Na boisku czułem się dobrze, ale na pewno muszę jeszcze pracować, żeby grać na wyższym poziomie. 
 
Za nami bardzo ciekawy mecz, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy na trudnym terenie. Cracovia to mocny zespół, co dziś pokazała na murawie. Rywale bardzo dobrze wyglądali fizycznie, trzeba było włożyć w ten mecz sporo walki i mam nadzieję, że sztab szkoleniowy jest ze mnie zadowolony. O to w tym chodzi. 
 
Naszym atutem jest zespół, co już wspomniał kapitan. Mamy jednak też indywidualności, których podpatruję i wiele się od nich uczę. Przed nami jeszcze trochę granią i mam nadzieję, że jeszcze dane mi będzie zagrać w I zespole. 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również