Wydarzenia

Pawłowski: Czeka nas kluczowy mecz

2018-04-13 09:45:00
- Zdajemy sobie sprawę, że w niedzielę czeka nas kluczowy mecz. Od zespołu, od siebie i od wszystkich w drużynie oczekuje kolejnego kroku do przodu i zwycięstwa w niedzielę - mówi Tadeusz Pawłowski przed spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz.
Tadeusz Pawłowski: Na dzisiaj w sytuacji kadrowej mamy dwóch zawodników „na plus”. Po zawieszeniu za kartki wraca Augusto, zdrowy jest również Chrapek. Pawelec jeszcze nie trenuje, za to w treningu jest Cotra. Myślę, że jego powrót jest realny w ciągu około dwóch tygodni.

Zdajemy sobie sprawę, że w niedzielę czeka nas kluczowy mecz. Uważam, że w ostatnich tygodniach zrobiliśmy krok do przodu i motoryka drużyny wygląda dużo lepiej. Od zespołu, od siebie, od wszystkich w drużynie oczekuję teraz kolejnego kroku w dobrą stronę i zwycięstwa w niedzielę.

Myślę, że znajdziemy sposób na walkę w powietrzu. Podnieśliśmy średni wzrost naszej jedenastki, która rozpoczyna mecze. Sądzę, że robimy postęp w grze przy stałych fragmentach gry i liczę, że będzie to bardziej nasz plus, aniżeli minus.

Sądzę, że sporo będzie taktyki w niedzielnym meczu. Spodziewam się, że Sandecja zamknie się na swojej połowie w pierwszej części meczu, będą szukać szans po kontratakach. Jesteśmy na to przygotowani.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również