Wydarzenia

Pawłowski: Inaczej wyobrażałem sobie ten mecz

2018-10-06 23:10:00
- Myślałem, że to będzie lepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Legia nas zdominowała, zwłaszcza w środku pola - mówi Tadeusz Pawłowski po przegranej Śląska z Legią (0:1).
Tadeusz Pawłowski: Nie tak wyobrażałem sobie to spotkanie. Myślałem, że będzie lepsze w naszym wykonaniu. Legia nas zdominowała od początku, zwłaszcza w środku pola. Mieliśmy problem z rozegraniem piłki, notowaliśmy wiele strat. Nie powinniśmy też tracić takich bramek. Rzut wolny z okolic 30. metra, piłka odbita od słupka i dwóch graczy powinno do niej doskoczyć i ją wybić. Konkretnie Łabojko i Cotra.
 
Po zmianie stron nasza gra wyglądała lepiej, była wyrównana walka, mimo że wiele czasu graliśmy w „10”. Nie było tak dużej przewagi gości. Wprowadzenie Augusto dało nam lepsze rozegranie piłki, utrzymanie się przy niej. Wiadomo, w „10” nie jest łatwo atakować, zwłaszcza, że Legia była dobrze dysponowana. Widać, że ich zespół idzie do góry, mają w swoich szeregach wielu bardzo dobrych piłkarzy. Gratuluję im wygranej. My musimy teraz dalej mocno pracować, by w kolejnym meczu z Arką zdobyć trzy punkty i piąć się w tabeli.
 
Arek Piech? Nie chcę na gorąco oceniać jego zachowania, będziemy to oglądać i analizować. Z pewnością będziemy rozmawiać, bo zawsze trzeba umieć się zachować. Najważniejsze, by kontrolować swoje emocje.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również