Wydarzenia

Pawłowski: Nie poddajemy się

2018-11-30 20:30:00
- W dalszym ciągu nie poddajemy się i chcemy wygrać mecz pucharowy. Potem zobaczymy, co będzie nas czekać w Poznaniu - mówi po porażce z Lechią Gdańsk Tadeusz Pawłowski.
Tadeusz Pawłowski: Myślę, że naszym głównym mankamentem w dalszym ciągu jest skuteczność. Znów nie zdobywamy bramki i nie tłumaczyłbym się tutaj strzałami w poprzeczkę. Ja uważam, że w tych sytuacjach po prostu powinniśmy zdobyć bramki. Z drugiej strony łatwo tracimy bramkę i znowu przegraliśmy mecz, w którym mogliśmy zrobić więcej. 
 
Drugą bramkę dla Lechii muszę jeszcze raz obejrzeć, bo nie chcę nic mówić w emocjach. Będziemy tę sytuację na spokojnie analizować i wstrzymałbym się z krytyką któregoś z zawodników. 
 
W ostatnich meczach, w Zabrzu i Krakowie, defensywa dobrze funkcjonowała. Oczywiście nie możemy porównywać tych drużyn do Lechii, ale nie chcę nikogo krytykować, bo zawsze gramy razem. We wtorek mamy bardzo ważny, z naszej strony może nie najważniejszy, ale musimy się skoncentrować już na kolejnym spotkaniu. 
 
Na pewno jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy, ale awans do kolejnej rundy Pucharu Polski może nam troszkę uspokoić sytuację. 
 
Uważam, że stać nas na serię zwycięstw. Na pewno czekają nas trudne spotkania, bo Lech, Korona czy Pogoń to mocne drużyny, ale w dalszym ciągu nie poddajemy się i chcemy wygrać mecz pucharowy. Potem zobaczymy, co będzie nas czekać w Poznaniu. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również