Wydarzenia

Pawłowski: "Twierdza Wrocław" stoi, nie przegrałem tu jeszcze meczu

2014-08-17 18:32:58
Prezentujemy wypowiedź Tadeusza Pawłowskiego, którą udzielił na pomeczowej konferencji prasowej.

Tadeusz Pawłowski: Uważam, że oglądaliśmy dobre widowisko z obu stron. Na pewno zabrakło bramki, ale według mojej filozofii 0:0, czyste konto - to dobry wynik, na tym można budować. Ciekawe dla mnie jest co trzeba zrobić, żeby był rzut karny? I co trzeba zrobić przeciwko nam, by był rzut karny? W Bełchatowie - dwa z kapelusza, tutaj żadnego... Cracovia grała bardzo dobrze, miała dobrych napastników. Zasłużony punkt, mamy ich 7 i jedziemy dalej.

 

Krzysztof Danielewicz dawno nie grał, miał trochę przerwy. Bardzo chciał dziś grać, hamowałem go przed meczem, żeby zaczął spokojnie. To dobry chłopak w perspektywie czasu, ale jeszcze nie jest w optymalnej formie. To wychowanek Parasola Wrocław, nikt go nie ukradł Cracovii.  Będzie z niego pożytek w Śląsku.

 

Różnymi taktycznymi sposobami próbujemy łatać brak Marco w ataku. Nie znaleźliśmy jeszcze najlepszej recepty, bo w Bełchatowie nie strzeliliśmy, teraz u siebie też nie. "Twierdza Wrocław" stoi, nie przegrałem tu jeszcze meczu. Dziś był dobry Śląsk, nie taki jak na wyjeździe.

 

Blok obronny potrzebuje jeszce zgrania. Grodzicki miał problemy z malym  palcem, widać to było w treningu u niego. Skoro zagraliśmy na zero z tyłu, choć oczywiście Cracovia miała swe szanse, to znaczy, że w obronie było OK. 

Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również